Piaskowanie kamienia

Piaskowanie niskociśnieniowe wykonujemy przy użyciu urządzenia Rotec, dzięki czemu wprowadzone w rotację ścierniwo skuteczniej oddziałuje na podłoże. Piaskowanie kamienia przeprowadzamy na każdej nawierzchni wymagającej odświeżenia, dbając jednocześnie o to, aby nie uszkodzić jej struktury.

Usuwanie powłok malarskich, luźnych frakcji, zabrudzeń, patyny, nalotów, wykwitów i mleczka betonowego.

Dlaczego: Remmers Rotec

Dzięki zastosowaniu specjalnej turbiny Rotec wytwarzany jest wirujący strumień czyszczący, którym można bezpiecznie i delikatnie oczyszczać z zanieczyszczeń budowlanych i biologicznych nawet miękkie i zwietrzałe podłoża. Piaskowanie kamienia wymaga doświadczenia i umiejętności, aby efekt prac był trwały. Dlatego wszystkie urządzenia obsługiwane są przez wykwalifikowanych pracowników. Dodatkowo dbamy o to, aby wykorzystywane przez nas techniki piaskowania były bezpieczne dla czyszczonej powierzchni.

Skuteczność

Kompaktowe urządzenie, które można transportować w trudno dostępne miejsca. Użycie dowolnego suchego ścierniwa, dobranego do podłoża. Piaskowanie kamienia możemy wykonać nawet w miejscach o utrudnionym dostępie. Dysponujemy specjalnymi podnośnikami, dzięki czemu możemy dokładnie oczyścić nawierzchnię nawet na znacznych wysokościach. Renowacja elewacji nawet o dużym metrażu nie stanowi dla nas problemu.

Jaki materiał?

Piaskujemy beton, klinkier, piaskowiec, beton, zwietrzały tynk i inne materiały wymagające naprawy lub dalszej konserwacji. Piaskowanie kamienia wykonujemy w oparciu o specjalnie dobrane techniki uwzględniające strukturę czyszczonej nawierzchni.

Kompleksowa obsługa

Doświadczenie pozwala nam zaproponować kompleksową usługę naprawy / remontu / konserwacji podłoża polegającą na usunięciu zabrudzeń lub powierzchni wymaganej do usunięcia oraz renowację z odtworzeniem struktury i kolorystyki. Piaskowanie kamienia przeprowadzamy w sposób kompleksowy. Przed przystąpieniem do pracy dokładnie weryfikujemy stan nawierzchni i przygotowujemy ją do dalszych zabiegów z użyciem specjalnych urządzeń i preparatów.