Naprawa i remont elewacji

Wykonujemy kompleksowe remonty elewacji – również w oparciu o programy konserwatora zabytków. Każda zlecona nam naprawa elewacji wykonywana jest z uwzględnieniem konkretnego zapotrzebowania oraz z wykorzystaniem specjalnie dobranych technik remontowych.

Doświadczona kadra pracownicza gwarantuje najwyższy poziom usług. Remont elewacji przeprowadzamy szybko, jednak z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Dzięki temu uzyskany rezultat jest zgodny z oczekiwaniami.

Remont elewacji, naprawy tynków, konserwacja elewacji

Remont elewacji

Oferujemy usługę remontu elewacji bez ograniczeń zakresu- zbijanie, naprawa, malowanie, termo, obróbki blacharskie, parapety. Kompleksowa obsługa obejmuje dostosowanie technologii, projekt, realizację wraz z nadzorem. Doświadczona kadra prowadzi roboty w oparciu o bieżące szkolenia, wieloletnią wiedzę praktyczną. Naprawa i renowacja elewacji poprzedzona jest wcześniejszą analizą nawierzchni, aby opracować dokładny plan podejmowanych działań. Przed przystąpieniem do pracy przygotowujemy powierzchnię poprzez piaskowanie kamienia, mycie lub inne zabiegi mające na celu zwiększenie skuteczności remontu. Nie boimy się wyzwań, dlatego naprawa elewacji nawet w bardzo złym stanie nie stanowi dla nas problemu.

Konserwacja zabytków

Wykonujemy roboty budowlane polegające na remoncie w oparciu o programy konserwatorskie, pod opieką konserwatora zabytków. Dysponujemy doświadczonymi pracownikami, wiedzą i narzędziami niezbędnymi do kompleksowej realizacji wymagających zleceń konserwatorskich. Renowacja elewacji uzgodniona z konserwatorem zabytków pozwala na indywidualne ustalenie zakresu prac i zachowanie charakteru budynku. Naprawa elewacji w starych budynkach wymaga podjęcia specjalnych środków ostrożności oraz wykorzystania profesjonalnych technik remontowych, dlatego przed przystąpieniem do pracy dokładnie opracowujemy plan działania, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie.

Realizacja – rusztowanie, podnośnik, technika linowa

Prace wykonujemy z użyciem najlepszego, najskuteczniejszego i najkorzystniejszego cenowo  dostępu. Niezależnie od zakresu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie tak, by nie utrudniać użytkowania budynku, z zachowaniem należytego poziomu technicznego. Naprawa elewacji nawet w trudnych warunkach dostępu nie stanowi dla nas problemu. Nie ma dla nas znaczenia wielkość powierzchni czy wysokość budynku. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym przeprowadzenie prac nawet w trudno dostępnych miejscach.

Materiały

Renowacja elewacji wymaga specjalnego podejścia – szczególnie w przypadku budynków zabytkowych. Dlatego wszelkie preparaty i techniki remontowe dostosowujemy do stanu powierzchni, aby nie uszkodzić delikatnych struktur. Stosujemy jedynie sprawdzone materiały, które gwarantują najwyższą jakość przez długie lata. Współpracujemy z producentami takimi jak: Remmers, Sika, Keim, Ceresit, Atlas (linia zabytkowa), Kabe…

Menu