Odgrzybianie elewacji

Specjalizujemy się w czyszczeniu elewacji, fasad, ścian, dachów. Jednym z głównych zabrudzeń, występującym najczęściej są grzyby.

Usuwanie – mchów, glonów, porostów, biokorozja.

Mycie elewacji: usuwanie biokorozji

Po zdiagnozowaniu wystąpienia biokorozji pierwszym etapem prac jest zmywanie zabrudzeń gorącą wodą pod ciśnieniem. Oczyszczając podłoże pozbawiamy je wolnych rodników, które rozwijają się na elewacji lub dachu i skutecznie pogarszają stan i estetykę. Niewielka cena usługi usuwania grzybów często zaskakuje skutecznością wykonanej prawidłowo usługi- podłożu przywracany jest pierwotny stan.

Większa skuteczność

Oczyszczone podłoże, pozbawione pierwotnych zabrudzeń należy poddać impregnacji zapobiegającej ponownemu porastaniu. Ważne- środek impregnujący jest aktywny. Elewacja oczyszcza się samoczynnie przez okres do miesiąca od aplikacji.

Impregnacja hydrofobowa 

Impregnacja zapobiegająca porastaniu i aktywnie zwalczająca biokorozję ma skuteczniejsze działanie jeśli zostanie wzmocniona powłoką odpychającą wodę. Zapobiegając penetracji wilgoci dłużej utrzymujemy podłoże suche i czyste od glonów i grzybów.

Dostęp do podłoża

Oferujemy dostęp każdą dostępną techniką, nawet do trudno dostępnych powierzchni- podnośnik, techniki linowe, rusztowanie.