Antygraffiti

Oferujemy powłoki antygraffiti dedykowane na wszelkie podłoża, w tym: tynk, kamień, metal, farbę. Wszystkie preparaty, którymi dysponujemy, zostały przez nas przetestowane, są w pełni skuteczne oraz posiadają niezbędną dokumentację i atesty. Przed rozpoczęciem współpracy proponujemy wykonanie próby aplikacji zabezpieczenia antygraffiti, w celu akceptacji efektu wizualnego.

Oferowane przez nas powłoki – zabezpieczenie antygraffiti stałe i tracone

Zalety wykonania zabezpieczenia antygraffiti – skuteczność, wygoda, cena

Impregnacja podłoża warstwą zabezpieczenia antygraffiti, pozwala skutecznie usunąć nowe zniszczenia wykonane farbami typu graffiti. Jednorazowy koszt wykonania powłoki antygraffiti stanowi jedynie niewielką część wydatków w skali całego remontu, budowy. Zabieg usuwania nowych napisów z powierzchni zabezpieczonej nie tylko daje lepsze efekty, ale również jest prostszy i tańszy, niż w przypadku usuwania z powierzchni niezabezpieczonej.

Jakie podłoże można skutecznie zabezpieczyć przed graffiti?

Beton, beton architektoniczny, tynk mineralny, tynk silikatowy, lastryko, cegła, klinkier, płyta warstwowa, powierzchnia lakierowana proszkowa, inne lakiery, kamień między innymi: piaskowiec, granit, trawertyn, wapień, szkło, akryl.

Jaka powłoka antygraffiti?

Zabezpieczenie antygraffiti musi być odpowiednio dobrane do podłoża. Inny preparat zostanie zastosowany na podłoże mineralne, porowate, a inny na twarde podłoże, które nie jest chłonne. Dzięki 10 letniemu doświadczeniu w branży możemy wybrać skuteczne i optymalne cenowo zabezpieczenie w przypadku danej inwestycji. Nie daj się nabrać na jeden środek antygraffiti na wszystkie podłoża.

Antygraffiti stałe, tracone

Powłoki dzielimy na stałe i tracone, co w skrócie opisuje, jak zachowa się powłoka po usuwaniu graffiti. Powłoki permanentne tworzone są na poliuretanach, silikonach, a po usunięciu graffiti warstwa nie wymaga odnowienia. Zabezpieczenie tracone jest tworzone na bazie mikrowosków – podczas usuwania graffiti warstwa antygraffiti zmywa się i wymaga odnowienia.