Mycie dachów Warszawa

Specjalizujemy się w czyszczeniu elewacji oraz bezpośrednio związanych z nimi dachów. W zależności od potrzeby i specyfiki zlecenia, wykonujemy mycie dachów w każdych warunkach terenowych, przy użyciu podnośników lub technik alpinistycznych.

Podejmujemy się nawet trudnych wyzwań, docierając do miejsc z pozoru niedostępnych czy niebezpiecznych. Mamy niezbędny sprzęt, doświadczenie oraz uprawnienia, aby móc pracować na wysokości, przy konstrukcjach nietypowych. Oferujemy więc mycie dachów pochylonych i płaskich. Przy tego typu zleceniach korzystamy z gorącej wody i profesjonalnych środków chemicznych —skutecznego połączenia, które przynosi dobre i trwałe efekty. Dzięki temu oferowane przez nas czyszczenie dachów jest usługą o potwierdzonej jakości i skuteczności.

Jak wygląda mycie dachu?

Ze względu na swoje umiejscowienie dach jest zazwyczaj niedostępny dla osoby, która nie dysponuje specjalistycznym sprzętem. Często nie wystarczą dobre chęci i drabina, aby wdrapać się na szczyt budynku i przeprowadzić skuteczne czyszczenie dachu. Nawet, jeśli Ci się to uda, sporo ryzykujesz. Brak odpowiednich zabezpieczeń i brawura to najczęstsze powody upadków z wysokości i groźnych kontuzji. Szanuj swoje zdrowie i życie — powierz nam mycie dachu, które wykonamy szybko, a przede wszystkim bezpiecznie.

Nasi pracownicy korzystają nie tylko z drabin, ale też, w razie potrzeby, z zaawansowanych rusztowań czy podnośników. Niejednokrotnie przy myciu i czyszczeniu dachów niezbędne okazują się techniki liniowe. Zaletą skorzystania z naszej oferty jest bez wątpienia fakt, że działamy kompleksowo. Oznacza to, że świadczymy też inne usługi porządkowe, nie tylko mycie dachów, ale też elewacji, balkonów, zakładanie systemów antyptak, odgrzybianie czy impregnowanie powierzchni. Czyszczenie dachów jest dla naszej oferty niczym kropka dla „i”. Pozwala na zapewnienie kompleksowej obsługi każdego obiektu, niezależnie od jego architektury.

Dlaczego mycie dachów jest ważne?

Wbrew pozorom usługa mycia dachów nie dotyczy jedynie troski o ich estetykę. Fakt, że z ziemi (przynajmniej z niewielkiej odległości) kondycja blachy, gontu czy dachówki nie jest widoczna nie zwalnia właściciela z konieczności czasowych przeglądów, konserwacji oraz czyszczenia powierzchni. Zaniedbany dach jest bardziej narażony na uszkodzenia pod wpływem wiatru czy opadów. Może też stracić na szczelności, a w najgorszym przypadku nawet zawalić się. Zamiast ryzykować utratę dorobku czy uszkodzenia mienia lepiej powierz nam mycie dachu w domu, garażu, budynku gospodarczym, biurze. Regularnie wykonywane czyszczenie dachów zwiększa żywotność pokrycia dachowego, jednocześnie obniżając koszty ewentualnych napraw dachu w przyszłości.

Mycie dachów pochylonych i płaskich – skutecznie przy użyciu gorącej wody i środków chemicznych.

Mycie dachu w Warszawie

Dostosowujemy środek i technologię dostępu do podłoża. W zależności od materiału dobierane jest odpowiednie ciśnienie i temperatura wody.

W zależności od lokalizacji i położenia wybieramy dostęp przy użyciu drabin, rusztowań lub podnośnika. W razie potrzeby można wykonać prace przy użyciu technik linowych.

Klient

Oferta kierowana jest do klienta indywidualnego- domki jednorodzinne, oraz do spółdzielni, wspólnot, dla przemysłu. Czyszczenie dachów to usługa, którą realizujemy na terenie miasta Warszawa, ze szczególnym uwzględnieniem dzielnic Wawer i Rembertów oraz miejscowości Kobyłka, Marki i Ząbki.

Skuteczność

Oferujemy wykonanie kompleksowej usługi mycia wraz z uszczelnieniem przecieków. Sugerujemy wykonanie impregnacji, która zakonserwuje dach i pozwoli przez dłuższy okres utrzymać należyty stan. Wykonujemy montaż systemy antyptak – kolce i siatka.