Mycie elewacji

Specjalizujemy się w czyszczeniu elewacji, fasad, ścian, murów oporowych. W zależności od potrzeby i specyfiki zlecenia, wykonujemy zlecenia w każdych warunkach terenowych, przy użyciu podnośników lub technik alpinistycznych. Przeprowadzamy również mycie elewacji z glonów przy użyciu skutecznych technik, aby nie uszkodzić struktury nawierzchni. Wiemy, w jaki sposób poradzić sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami, które powstawały przez wiele lat – czyszczenie fasad i elewacji wykonujemy w oparciu o sprawdzone metody.

Zmywanie zabrudzeń atmosferycznych i komunikacyjnych, wykwitów solnych i wapiennych, mchów, glonów, brudu.

Mycie elewacji: cegły, klinkieru, tynku, kamienia, sidingu

Zabieg ten pozwala na utrzymaniu elementów elewacji w dobrej kondycji. Bieżąca dbałość o utrzymanie powierzchni pozwala cyklicznie przywracać jej pierwotny stan. Wykonujemy czyszczenie elewacji z: tynku, kamienia, cegły, klinkieru, sidingu, betonu, szkła, blachy, aluminium, materiałów sztucznych, piaskowca, granitu. W zakres naszych usług wchodzi także usuwanie glonów z elewacji oraz zabezpieczenie jej przed powstaniem kolejnych zabrudzeń. W swojej pracy wykorzystujemy sprawdzone metody, dzięki którym czyszczenie fasad przebiega sprawnie i dokładnie.

Techniki mycia – chemiczne, ręczne, piaskowanie

Czyszczenie powierzchni pionowych odbywa się z użyciem trzech różnych technik. W każdym wypadku dostosowujemy spersonalizowaną technikę, ofertę do warunków i możliwości Klienta, tak by ostateczna cena była satysfakcjonująca. Mycie elewacji przeprowadzamy przy użyciu myjki wysokociśnieniowej, która pozwala usunąć zabrudzenia nawet z trudno dostępnych zakamarków. Aby czyszczenie elewacji było jeszcze skuteczniejsze, w razie potrzeby korzystamy z wysokiej jakości preparatów chemicznych – szczególnie jeżeli chodzi o usuwanie glonów z elewacji i zabezpieczenie jej struktury.

Doczyszczanie hal, pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych

Techniczne czyszczenie oraz doczyszczanie powierzchni produkcyjnych i magazynowych (szklanych, aluminiowych, lakierowanych proszkowo i innych) z zabrudzeń takich jak oleje, smary, osady, silikon, woski, tłuszcze. Realizujemy prace na powierzchniach pionowych i poziomych: elewacje, dachy, posadzki magazynowe. Czyszczenie fasad i elewacji przeprowadzamy szybko, aby nie wstrzymywać pracy w obsługiwanym zakładzie. Dodatkowo dbamy o skuteczność, dlatego dobieramy najlepsze metody i preparaty do konkretnej powierzchni.

Kompletny proces

Skuteczność mycia wspomagana jest impregnacją podłoża. Preparaty impregnujące mają za zadanie ułatwienie utrzymania czystości przez zapobieganie wchłanianiu się wody oraz przez czynne oddziaływanie w zakresie zwalczania glonów i porostów. Dysponujemy sprawdzonymi środkami czyszczącymi i zabezpieczającymi, dlatego mycie elewacji z glonów czy czyszczenie kamienia jest skuteczne, a jednocześnie nie stwarza ryzyka zniszczenia wierzchniej powłoki budynku.

Czyszczenie elewacji nawet z trudnych do usunięcia zabrudzeń nie stanowi dla nas problemu, dlatego jesteśmy przygotowani na nietypowe zlecenia wymagające użycia specjalnych środków.

Swoją działalność prowadzimy na terenie miasta Warszawa, dojeżdżając do klienta w dogodnym terminie. Zapraszamy do współpracy.

Menu