Remonty balkonów

Specjalizujemy się w czyszczeniu elewacji, fasad, ścian, dachów. W zależności od potrzeby i specyfiki zlecenia, wykonujemy zlecenia w każdych warunkach terenowych, przy użyciu podnośników lub technik alpinistycznych.

Usuwanie wykwitów solnych i wapiennych, mchów, glonów, kleju.

Mycie elewacji: cegły, klinkieru, tynku, kamienia, sidingu

Zabieg ten pozwala na utrzymaniu elementów elewacji w dobrej kondycji. Bieżące utrzymanie powierzchni pozwala cyklicznie przywracać pierwotny stan, np. po zabrudzeniach, które powstały w czasie remontu balkonu. Wykonujemy czyszczenie elewacji z: tynku, kamienia, cegły, klinkieru, sidingu, betonu, szkła, blachy, aluminium, materiałów sztucznych, piaskowca, granitu.

Doczyszczanie pobudowlane i poremontowe

Remont balkonu w Warszawie? Usuwamy resztki zaschniętego betonu, rozchlapaną farbę na elementach wykończeniowych, balustradach, czy chodniku oraz wszelkiego rodzaju inne zanieczyszczenia poremontowo-budowlane.

Doczyszczanie hal, pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych

Techniczne czyszczenie oraz doczyszczanie powierzchni produkcyjnych i magazynowych (szklanych, aluminiowych, lakierowanych proszkowo i innych) z zabrudzeń takich jak oleje, smary, osady, silikon, woski, tłuszcze. Realizujemy prace na powierzchniach pionowych i poziomych: elewacje, dachy, posadzki magazynowe.

Czyszczenie dachów

Zaatakowane przez glony, mchy, pleśnie, grzyby i bakterie dachy i dachówki są czyszczone oraz zabezpieczane preparatem zapobiegającym ich ponownemu powstawaniu. Oferujemy też remonty balkonów i ich czyszczenie w opisanym zakresie.