Malowanie elewacji

Clean City oferuje zaawansowane roboty budowlane ale także proste prace konserwacyjne polegające na malowaniu elewacji i powierzchni pionowych. Współpracujemy z wszystkimi dostawcami materiałów- dobierzemy odpowiednią technologię dla Ciebie. Malowanie elewacji przeprowadzimy z uwzględnieniem wizji klienta, aby efekt prac był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Konserwacja – przywrócenie stanu pierwotnego oraz zabezpieczenie przed zniszczeniem

Przygotowanie podłoża!

Malowanie elewacji wymaga oczyszczenia podłoża z zabrudzeń atmosferycznych, biologicznych. Umycie podłoża przed malowaniem jest koniecznym zabiegiem. Czyszczenie elewacji pozwala zweryfikować jej aktualny stan, odkryć ewentualne wady podłoża i przede wszystkim zapewnia odpowiednią przyczepność dla warstw malarskich. Tak przygotowana powierzchnia jest dużo bardziej podatna na przyjęcie farby i impregnatów, dlatego malowanie elewacji wykonujemy kilkuetapowo. W razie konieczności przeprowadzamy także drobne prace remontowe, aby wyrównać nawierzchnię i usunąć wszelkie nieestetyczne uszkodzenia, co bezpośrednio wpływa na uzyskany rezultat.

Dostęp do powierzchni

Wykonujemy roboty z utrudnionym dostępem. Dysponujemy rusztowaniami, technikami linowymi oraz podnośnikami– dostosowujemy rodzaj dostępu do charakteru, lokalizacji i Twoich wymogów. Przeprowadzamy zarówno malowanie elewacji niewielkich domów jednorodzinnych, jak i dużych obiektów komercyjnych. Jesteśmy otwarci na realizację nietypowych zleceń wymagających użycia specjalnych technik i materiałów.

Materiały i kadra

Od lat współpracujemy z największymi dostawcami systemów do remontów i konserwacji elewacji- m.in. Kabe, Remmers, Ceresit, Keim, Atlas i inni. Malowanie elewacji wykonujemy z użyciem specjalistycznych preparatów, które są trwałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Przed przystąpieniem do pracy dokonujemy dokładnej inspekcji powierzchni, aby dobrać preparaty dopasowane do konkretnego przypadku.

Nasi pracownicy to kadra doświadczona w wykonywaniu prac przy nieruchomościach indywidualnych, wspólnotach i spółdzielniach, obiektach komercyjnych, sportowych, użyteczności publicznej, inżynierii drogowej i przemysłowej. Swoją działalnością obejmujemy tereny miasta Warszawa z możliwością dojazdu do okolicznych miejscowości.

Menu