Notice: Funkcja add_theme_support( 'html5' ) została wywołana nieprawidłowo. Należy przekazać tablicę typów. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 3.6.1.) in /home/cleancity/websites/cleancitaa/wp-includes/functions.php on line 5831
Budownictwo | cleancity.pl
Impregnacja betonu

Wykonujemy kompleksowe usługi dla największych firm w budownictwie kubaturowym, mostowym, przemysłowym i infrastrukturze. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, konsultując najlepsze rozwiązania. To co nas wyróżnia to elastyczne podejście we współpracy oraz kreatywność w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań. Dbamy o to, aby powierzone prace zostały wykonane zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Mamy doświadczenie w realizacji usług na nowych inwestycjach, a także w modernizacji i renowacji obiektów będących pod opieką konserwatora zabytków.

Nie ograniczamy się do samego wykonania prac- możemy przygotować program konserwatorski wraz z wykonaniem badań stratygraficznych.

Cała Polska

Usługi związane z konserwacją elewacji i fasad wykonujemy na terenie całej Polski.

Elastyczność

Jesteśmy elastycznym wykonawcą prac na płaszczyźnie współpracy z inwestorem, generalnym wykonawcą i innymi podwykonawcami.

Pracownicy

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, stosując się do obowiązujących przepisów.
Menu